O nas

LIT Jacek Wojtkowski – to firma tworząca łatwe w użyciu aplikacje wspierające pracę firm z różnych branż – m. in. branży obróbki metali.
Dzięki członkostwu w Klastrze Obróbki Metali mamy świadomość niedostatecznej jakości istniejących na rynku aplikacji wspierających zarządzanie produkcją. Softmetal.pl jest odpowiedzią na te braki – przyśpiesza tworzenie wycen i wspiera terminowe dostarczanie towarów lub usług. Pomaga w planowaniu produkcji czy z kalkulacji kosztów produkcyjnych.

 • Wspieramy działania biznesu
  To nie jest przypadek, że nazwa naszej firmy to nazwa  popularnie używanego metalu – litu. Tak jak LIT ma uniwersalne zastosowanie w świecie, tak nasz zespół potrafi zaprogramować aplikacje wspierające działania różnych firm z różnych branż – bankowej czy motoryzacyjnej.
  W swojej pracy jesteśmy odważni i skupiamy się na dostarczaniu funkcjonalnych rozwiązań.
 • Słuchamy swoich klientów
  Dostarczamy oprogramowanie, które realnie odpowiada na potrzeby klienta. Słuchamy o trudnościach i zapotrzebowaniach – odpowiadamy tworząc aplikacje wspierające działania klientów. Jeżeli potrzebujesz nowej funkcjonalności – koniecznie nas o tym poinformuj. Masz wpływ na wygląd i działanie aplikacji Softmetal.pl.
 • Zaufany partner biznesowy
  Jesteśmy członkiem Klastra Obróbki Metali – Krajowego Klastra Kluczowego. Skupia on blisko 60 instytucji z obszaru północno-wschodniej Polski, działających w branży obróbki metali – w sferze usług, handlu, jak i produkcji. Dzięki partnerstwu i członkostwu w KOM, jesteśmy na bieżąco z tematem procesów produkcji w firmach obróbki metali.