O nas

Softmetal Jacek Wojtkowski – to firma tworząca łatwe w użyciu aplikacje wspierające pracę firm z różnych branż – m. in. branży obróbki metali.
Dzięki członkostwu w Klastrze Obróbki Metali mamy świadomość niedostatecznej jakości istniejących na rynku aplikacji wspierających zarządzanie produkcją. Softmetal.pl jest odpowiedzią na te braki – przyśpiesza tworzenie wycen i wspiera terminowe dostarczanie towarów lub usług. Pomaga w planowaniu produkcji czy z kalkulacji kosztów produkcyjnych.

  • Wspieramy działania przedsiębiorców
    To nie jest przypadek, że nazwa naszego produktu składa się z połączenia słów soft od „software” (oprogramowanie) i metal. Używamy naszych umiejętności programowania, aby dostarczać funkcjonalnych rozwiązań dla przedsiębiorstw.
  • Słuchamy swoich klientów
    Dostarczamy oprogramowanie, które realnie odpowiada na potrzeby klienta. Słuchamy o trudnościach i zapotrzebowaniach – odpowiadamy tworząc aplikacje wspierające działania klientów. Jeżeli potrzebujesz nowej funkcjonalności – koniecznie nas o tym poinformuj. Masz wpływ na wygląd i działanie aplikacji Softmetal.pl.
  • Zaufany partner biznesowy
    Jesteśmy członkiem Klastra Obróbki Metali – Krajowego Klastra Kluczowego. Skupia on blisko 60 instytucji z obszaru północno-wschodniej Polski, działających w branży obróbki metali – w sferze usług, handlu, jak i produkcji. Dzięki partnerstwu i członkostwu w KOM, jesteśmy na bieżąco z tematem procesów produkcji w firmach obróbki metali.